صادرات ۱۰۳ میلیون دلاری استان یزد از ابتدای امسال

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد گفت: طی چهار ماهه نخست سال جاری ۸۶۰ هزار تن کالا به ارزش ۱۰۳ میلیون دلار از گمرک استان یزد صادر شده است.

«محمد رضا علمدار یزدی» ضمن اعلام این خبر افزود: انواع کاشی و سرامیک، محصولات فولادی، هیدرو کربن، انواع سیم و کابل، انواع لوله و پروفیل، انواع نایلون و کیسه فریزر، پسته و مغز پسته، ظروف شیشه‌ای، اکسید مولیبدن و فرومولیبدن، شیشه ساختمانی و روفرشی عمده کالاهای صادراتی از استان یزد در این مدت بوده است.

وی همچنین ۱۰ کشور برتر مقصد صادراتی استان یزد را به ترتیب عراق، افغانستان، سوریه، پاکستان، امارات متحده عربی، آذربایجان، عمان، ارمنستان، ترکیه و هلند ذکر کرد.

رییس سازمان صمت استان آمار واردات به گمرک استان یزد طی چهار ماهه ابتدایی امسال را نیز ۱۱ هزار تن به ارزش ۳۸ میلیون دلار اعلام کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان صمت یزد، علمدار یزدی عمده کالاهای وارداتی به استان یزد را شامل ماشین آلات واحدهای تولیدی، اجزا و قطعات برق و الکترونیک، مواد شیمیایی و سلولزی و پلیمری عنوان کرد.

دیدگاه و نظر شما

مشتاق هستیم دیدگاه،نظر و تجربه شما را نسبت به مطلب فوق بدانیم،پس همینجا برای ما و کاربران روکا سرام به اشتراک بگذارید.تست تستیhosseini :

تست کامنت با کپچا

تست تستیhosseini :

تست کامنت

تست تستیhosseini :

تست کامنت

رویای خود را با ما دکور کنید

برای مشاوره کاشی و سرامیک با ما تماس بگیرید.کارشناسان روکا سرام پاسخگوی شما هستند

مطلب مرتبط

blog

  • 17 آبان 1399 | مقالات

    بازدید علی کریمی و مهرداد میناوند از کاخانه روکاسرام

  • علی کریمی و مهرداد میناوند از پیشکسوتان فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس با حضور در شهر یزد از کارخانجات کاشی و سرامیک روکاسرام بازدیذ به عمل اوردند

  • 17 آبان 1399 | مقالات

    اخذ ایزو 45001، 10002، 14001 و 9001

  • با افتخار به اطلاع می رسانیم که شرکت روکاسرام یزد همراه با دریافت گواهی CE اروپا ، این بار موفق به دریافت استانداردهای ISO 45001:2018 ، ISO 90001:2015 ، ISO 14001:2015و ISO 10002:2018 شده است.